Wynajem aut Lotnisko Fort Lauderdale – porównaj oferty rent a car FLL, Floryda

Znajdź tani wynajem samochodów na Lotnisku Fort Lauderdale na Florydzie.

Wyszukiwarka ofert Cartrawler, udostępniona powyżej, ułatwi wynajem aut na Lotnisku Fort Lauderdale, jednym z lotnisk Florydy.

Porównaj ceny lotów na Florydę u różnych przewoźników.

Skąpana ciepłymi wodami Zatoki Meksykańskiej i Atlantyku oraz słońcem, typowym dla ciepłego klimatu podzwrotnikowego, Floryda jest jedną z najpopularniejszych destynacji turystycznych w USA, zarówno dla Amerykanów, jak i przybyszy z zagranicy. Wielu z nich decyduje się na wynajem samochodu bezpośrednio na lotnisku, tuż po wylądowaniu, aby poznać lepiej ten urokliwy zakątek USA.

Wynajem aut Lotnisko Fort Lauderdale – zalecenia i porady

Na korzyść zwiedzania Florydy wynajętym samochodem przemawiają, poza wieloma innymi czynnikami, niskie opłaty za wynajem w jedną stronę (one-way rental ) są zazwyczaj bardzo niskie, o ile odbiór i zwrot pojazdu mają miejsce na lotniskach. Jest to elementem strategii wypożyczalni samochodów, starających się zachęcić turystów do swobodnego przemieszczania się na terenie stanu. Port Lauderdale jest trzecim pod względem liczby obsługiwanych pasażerów lotniskiem Florydy (po Orlando e Miami).

W niektórych przypadkach opłaty za wynajem w jedną stronę są znacznie obniżone, lub wręcz całkowicie zniesione nawet w przypadku zwrotu pojazdu wynajętego na Florydzie w stanach sąsiednich, np. Georgii lub Alabamie.

Jeep Compass SUV USA

Tani SUV do wynajęcia na Florydzie: Jeep Compass, we flocie, między innymi, Fox Car Rental, lub Dollar.

Opłata za wynajem w jedną stronę pokrywa koszty relokacji floty pomiędzy oddziałami wypożyczalni. Uwaga: w przypadku wynajmu samochodu na Florydzie poprzez wyszukiwarkę ofert Cartrawler, powyżej, ewentualna opłata one-way rental fee, wliczona będzie już w całkowity koszt wynajmu.

We wszystkich ofertach rent a car w systemie Cartrawler, w cenę wynajmu wliczony jest także podstawowy pakiet ubezpieczeń. Pracownik wypożyczalni, w momencie odbioru z pewnością zaoferuje szereg ubezpieczeń dodatkowych, pamiętać należy jednak, iż są one jak najbardziej opcjonalne. Klienci, którzy chcieliby zapewnić sobie spokój ducha i uniknąć wydatków związanych z wkładem własnym (po angielsku excess) w przypadku zaistniałej szkody, lub kradzieży pojazdu zdecydować się mogą na wykupienie ubezpieczenia wkładu własnego, także dostępne, i w bardzo konkurencyjnej cenie, podczas rezerwacji w systemie Cartrawler.

Czytaj także: Ubezpieczenie wynajmu samochodu w USA.

Lotnisko Lauderdale – flota rent a car

Oferta rent a car na Lotnisku Lauderdale, oprócz najpopularniejszych, standardowych (jak na amerykańskie warunki) pojazdów, zawiera także modele bardziej nietypowe, wśród nich, niezwykle popularny w ciepłym klimacie, kabriolety. Najbardziej godnym polecenia w tym segmencie jest, niewątpliwie, Ford Mustang Convertible. Decydując się na wynajem tego typu samochodu na amerykańskie wakacje pamiętać należy jednak o ograniczonej pojemności bagażnika.

kabriolet Floryda

Wynajem aut Fort Lauderdale: Ford Mustang – ikoniczny amerykański kabriolet; we flocie, między innymi Avis i Dollar FLL.

Turystów, którym zależy na większej przestrzeni, zarówno bagażnika, jak i kabiny (Mustang przeznaczony jest dla max. 4 osób), zainteresują z pewnością pojazdy typu SUV. Oferują one przestronną kabinę dla 5, a nawet 7, w przypadku większych modeli, osób oraz bagażnik, który pomieści z łatwością wakacyjny bagaż.

Niezwykle popularne w USA SUVy dostępne są w bardzo przystępnych cenach. Przykładowo Forda Edge wynająć można często na Florydzie już od około PLN 1100 za tydzień (także w ofercie Avis i Budget).

Znacznie większy, 7-osobowy Chevrolet Tahoe jest często jedynie nieznacznie droższy – ceny już od PLN 1300 za tydzień!

duży SUV Floryda

Chevrolet Tahoe, ponad 5-metrowej długości SUV, między innymi we flocie Sixt w Fort Lauderdale, to prawdziwie „amerykański” samochód.

Zobacz także nasz przewodnik po segmencie SUV w USA.

Hollywood, Fl

Oficjalna nazwa lotniska to Fort Lauderdale-Hollywood International Airport (kod IATA: FLL) może mylić, na pierwszy rzut oka. Przecież słynna Fabryka Snów, czyli Hollywood, położone jest na przedmieściach Los Angeles, na zachodnim wybrzeżu USA. Pochodzi ona od miasta Hollywood, Florida, na obrzeżach którego port jest położony (około 12 km na północ od centrum miasta). To, liczące sobie 150 tysięcy mieszkańców miasto jest popularnym kurortem plażowym wschodniej Florydy. Oprócz doskonałych plaż, słynie także z szerokich, biegnących wzdłuż wybrzeża promenad, zachęcających do aktywnego wypoczynku.

Czytaj także:

Znajdź więcej informacji na temat Fort Lauderdale – „Wenecji Stanów Zjednoczonych”.

Oficjalny portal Fort Lauderdale.