Znajdź tanie noclegi w USA

Podobnie jak w przypadku rezerwacji lotów, wynajmu samochodów, czy kamperów online, sporo oszczędności poczynić możesz korzystając z internetowych wyszukiwarek ofert hoteli, lub apartamentów / domów pod wynajem krótkoterminowy.

zakwaterowanie w USA

Zakwaterowanie w USA nie musi dużo kosztować.

Przewodnik-USA poleca następujące systemy rezerwacji pozwalające na porównanie cen zakwaterowania w USA:

Oferta zakwaterowania w Stanach Zjednoczonych jest bardzo szeroka i zróżnicowana pod względem ceny i standard. W większości przypadków, nie powinniśmy napotkać większych problemów rezerwują na krótko przed wyjazdem, lub też już po przybyciu do naszego celu. Rezerwacja ze znacznym wyprzedzeniem jednak pozwoli jednak zazwyczaj poczynić znaczne oszczędności. O zakwaterowanie warto jest zadbać odpowiednio wcześniej, jeśli planujemy odwiedzić najpopularniejsze destynacje, jak na przykład Disneyland w Los Angeles, lub zatrzymać się w okolicach pomników przyrody, jak Grand Canyon lub Yellowstone National Park.

Zakwaterowanie w USA – najlepsze oferty hoteli w Booking.com i Hotels.com

Skorzystaj z konkurencyjnych cen hoteli dostępnych w serwisach Booking.com i Hotels.com. Obydwa oferują gwarancję najniższej ceny, co oznacz, iż jeśli uda Ci się znaleźć taką samą ofertę w lepszej cenie, wyszukiwarka wyrówna cenę do niższej.

Z tego powodu także warto jest okresowo sprawdzać dostępne oferty, nawet jeśli dokonaliśmy już rezerwacji. Sama wyszukiwarka nie wysyła oczywiście automatycznych powiadomień o tym, że cena spadła. Jeśli jednak uda nam się samemu taką sytuację zauważyć, powołać się możemy na gwarancję najlepszej ceny. Pamiętac należy jednak, iż dotyczyć musi ona dokładnie takiej samej oferty (ta sama długośc pobytu, hotel, standard, etc.)

Wygraj darmowe zakwaterowanie w Stanach Zjednoczonych

Jeśli często zatrzymujesz się w hotelach, skorzystaj z programu lojalnościowego Hotels.com, który za każde 10 nocy oferuje jedną nieodpłatną. Wartość bonusowej, 11 nocy równa jest średniej wartości poprzednich 10 dób pobytu, co oznacza, iż za darmo zatrzymać się będziesz mógł w podobnym standardzie.

Hotele, motele i hostele w USA

Wszechstronna oferta zakwaterowania w Stanach Zjednoczonych z łatwością dopasuje się do różnych oczekiwań, a przede wszystkim, możliwości finansowych.

Jeśli korzystanie ze wspólnej łazienki nie jest dla Ciebie problemem, znajdziesz wiele okazji na tani nocleg w USA w hostelach, popularnych w dużych miastach. Trudniej o nie na prowincji.

Zarówno w dużych, jaki i w mniejszych miastach, oraz wzdłuż popularnych tras powszechne są motele. Siec Motel 6 oferuje jedne z najtańszych pokoi z łazienką, zazwyczaj w cenie $40-$50 za noc.

Motele są praktycznym rozwiązaniem dla podróżnych o ograniczonym budżecie. Zakwaterowanie w USA w tej formie nie oferuje luksusów; w niektórych jedyna opcja wyżywienia to automat do kawy i vending machines, w których kupić można batonika lub czipsy. Z drugiej strony jednak, w motelu często zrobić można, za przystępną cenę, pranie, zaś w tych z nieco „wyższej półki”, np. W sieci Super 8, do dyspozycji gości jest także wi-fi oraz śniadanie złożone z płatków, mleka, jogurtów, pieczywa i, oczywiście, kawy.

W największych miastach, zmagających się z brakiem miejsca w ścisłym centrum, spotkać można także hotele oferujące wspólną, położoną na korytarzu łazienkę. Nie należy zakładać jednak, iż takie zakwaterowanie w USA okaże się szczególnie tanie; w większości przypadków jego cena nie odbiega znacząco od ceny standardowego pokoju hotelowego.

Tradycyjne hotele dostępne są oczywiście w szerokim wachlarzu standardu i cen. Zatrzymując się w pobliżu najpopularniejszych destynacji turystycznych w USA liczyć się musisz z tym, iż za te same pieniądze, dostaniesz mniej, jeśli chodzi o standard zakwaterowania.