Zniżki na atrakcje w Chicago

Planujesz intensywne zwiedzanie Chicago? Sprawdź, jak możesz zaoszczędzić na biletach wstępu do najpopularniejszych atrakcji turystycznych Wietrznego Miasta.

Atrakcje Chicago – poznaj ofertę i zarezerwuj online

zniżki na atrakcje w Chicago

Zniżki na atrakcje w Chicago pozwolą Ci zobaczyć więcej za mniej.

Zakup biletów online – do kina, teatru, ale także muzeów, parków rozrywki i innych atrakcji jest już normą. Pozwala nie tylko uniknąć kolejek do kasy i ewentualnego rozczarowania z powodu niedostania się do wybranego obiektu w planowanym dniu, ale także wydać mniej: przy zakupie przez internet często oferowane są zniżki.

Największe oszczędności poczynić można jednak korzystając z programów zniżkowych. Niezależnie od Twoich zainteresowań, oraz tego ile czasu możesz przeznaczyć na poznanie miasta, praktycznie zawsze okazują się on bardziej ekonomicznym rozwiązaniem, niż kupowanie biletów do poszczególnych atrakcji osobno. Poniżej podpowiadamy, gdzie znaleźć największe zniżki na atrakcje w Chicago

Chicago CityPass – bilety do popularnych atrakcji 50% taniej

Popularnego programu rabatowego CityPass, obejmującego wiele dużych miast w USA zabraknąć nie mogło w Chicago. Pozwala on zaoszczędzić nawet 50% na biletach do 5 najpopularniejszych atrakcji w mieście, w tym:

Wyżej wymienione atrakcje odwiedzić można w ciągu 9 kolejnych dni. Wysłanie biletów za pomocą aplikacji na smartphone pozwala omijać kolejki do kas, co jest dodatkową zaletą w czasach pandemii.

Chicago Skydeck to jedna z najpopularniejszych atrakcji turystycznych Chicago objęta programem zniżek.

Cena Chicago CityPass to $109 dla dorosłego i $89 dla dzieci w wieku 3-11 lat. Przykładowo, cena wstępu do samego Shedd Aquarium przy zakupie biletu w kasie wynosi $39.95 (dla dorosłego).

Go Chicago – ponad 25 atrakcji taniej

Zniżkami objętą jest znacznie większa ilość atrakcji Chicago w ramach programu Go Chicago. Oszczędności nawet na poziomie 55% w stosunku do cen dostępnych w kasach biletowych uzyskać można, między innymi, w:

Zniżki dotyczą także wycieczek po Chicago, w tym:

Go Chicago upoważnia także do zniżki na wynajem rowerów na przejażdżkę wzdłuż jeziora Michigan, partyjki kręgli wraz z lunchem w kręglarni 10pin Chicago oraz zabawy w escape room-ie The Escape Game Chicago.

Co warto zobaczyć w Chicago?

Program Go Chicago dostępny jest w 3 opcjach.

All-Inclusive Pass pozwala odwiedzić dowolną ilość z oferowanych atrakcji Wietrznego Miasta w przeciągu 1, 2, 3 lub 5 dni. Ceny wynoszą odpowiednio:

  • opcja 1-dniowa: $118 dorosły, $80 dziecko 3-12 lat
  • opcja 2-dniowa: $167 dorosły, $118 dziecko
  • opcja 3-dniowa: $199 dorosły, $139 dziecko
  • opcja 5-dniowa: $235 dorosły, $165 dziecko

Explorer Pass to najczęściej wybierana wersja Go Chicago. Umożliwia wstęp do 2, 3, 4 lub 5 atrakcji Chicago w okresie 60 dni. Ceny kształtują się następująco:

  • 2 atrakcje: $66 dorosły, $37 dziecko 3-12 lat
  • 3 atrakcje: $83 dorosły, $53 dziecko
  • 4 atrakcje: $110 dorosły, $73 dziecko
  • 5 atrakcji: $127 dorosły, $86 dziecko

Build Your Own – skrojony na miarę program zniżek pozwala wybrać dowolną ilość z oferowanych atrakcji z 20 procentową zniżką w stosunku do normalnej ceny. Wybrane atrakcje odwiedzić należy w ciągu 60 dni.

Uwaga: W chwili powstawania artykułu, ograniczenia sanitarne w związku z epidemią wirusa SARS-Cov-2 wymogły zamknięcie wielu atrakcji turystycznych Chicago.

Czytaj także:

Zarezerwuj atrakcje w Waszyngtonie