Wynajem samochodów Seattle Airport – SEA (Sea-Tac)

Znajdź tani wynajem samochodów na Lotnisku Seattle

Skorzystaj z wyszukiwarki Cartrawler, aby znaleźć najlepsze oferty rent a car na Lotnisku Seattle.

Wynajmując samochód na Lotnisku Seattle – SEA, znanym także pod nazwą Sea-Tac Airport (skrót od Seattle Tacoma) możesz sporo zaoszczędzic porównując oferty wielu wypożyczalni.

Najlepsza wypożyczalnia samochodów Lotnisko Seattle: Alamo

Najkorzystniejsze oferty rent a car na lotnisku w Seattle często pochodzą z wypożyczalni Alamo. W wielu przypadkach oferuje ona nie tylko obiektywnie najniższe ceny, lecz także wyższej klasy samochody w tym samym przedziale cenowym, w porównaniu do innych wypożyczalni, w tym Avis, National, Hertz, Sixt i Thrifty.

Toyota Corolla

Toyota Corolla, często do wynajęcia w przystępnych cenach na Lotnisku Seattle.

Najlepsza oferta wynajmu aut w USA to rzadko samochód w najmniejszej klasie, Lotnisko Seattle nie jest tu wyjątkiem. Samochody w klasie economy nie cieszą się dużym powodzeniem w Stanach Zjednoczonych, kraju dużych odległości, szerokich autostrad i olbrzymich miejsc parkingowych. W cenie jedynie nieznacznie wyższej od Forda Fiesta, lub Chevroleta Spark, zazwyczaj wynająć można znacznie większy, wygodniejszy i lepiej wyposażony pojazd.

Czytaj także: Klasy samochodów do wynajęcia w USA – wybierz auto w odpowiednim rozmiarze.

Toyota Corolla (4-drzwiowa, pojemność bagażnika: 368 l), jest jednym z najpopularniejszych modeli oferowanych w klasie intermediate, w praktycznie takiej samej cenie, jak mała Fiesta.

Amerykańskie wypożyczalnie samochodów rezerwują sobie oczywiście prawo wydania klientowi dowolnego modelu w tej samej klasie i o zbliżonej charakterystyce, jeśli chodzi o rozmiar i wyposażenie, co pojazd użyty do ilustracji oferty. W klasie średniej jednak, wielce prawdopodobne jest, iż będzie to właśnie Corolla.

Wynajem samochodów Seattle Airport – samochody rodzinne i SUV

Wielu turystów na wakacjach w USA, korzystając z przystępnych cen, decyduje się na wynajem dużego samochodu rodzinnego, lub pojazdu w segmencie SUV.

W tej kategorii, dzięki zróżnicowanej flocie i atrakcyjnym cenom, na Lotnisku Seattle wyróżnia się wypożyczalnia Budget. Naszą uwagę zwróciły szczególne oferty wynajmu Forda Edge na zachęcających warunkach.

wynajem samochodów Seattle Ford Edge

Wynajem samochodów Seattle Airport: Ford Edge Titanium Elite – doskonała jakość za przystępną cenę; w ofercie Budget oraz (nieco drożej) Avis.

Samochód z fantazją – kabriolet, a może Cadillac do wynajęcia w Seattle?

Seattle (oraz okolice), gdzie mieszczą się siedziby i oddziały wielu amerykańskich i międzynarodowych koncernów, w tym Starbucks, Expedia, Amazon, Microsoft, Nordstrom i Costco, jest bogatym miastem. Na potrzeby klientów gustujących w autach z „wyższej półki”, wypożyczalnie samochodów na Lotnisku Seattle przygotowały ciekawą ofertę w klasie premium. W wielu przypadkach cena może okazac się mniej wygórowana, niż można by się było spodziewac.

Jeśli chcesz doświadczyć jazdy prawdziwie amerykańskim samochodem w segmencie premium, polecamy Cadillaca CTS, w ofercie Alamo.

Cadillac Seattle

Cadillac CTS do wynajęcia w Seattle – na poziome europejskich BMW 5-series, lub Mercedes Klasy E.

Znajdź więcej informacji na temat gamy Cadillaca na Caddilac.com.

W położonym na północy USA stanie Waszyngton, samochody z otwartym dachem są mniej popularne niż na ciepłym Południu. Tutejszy klimat pozwala korzystac z nich jedynie przez kilka miesięcy w roku. Avis i Budget na Lotnisku Seattle, jednak, posiadają zazwyczaj w swej ofercie ikonicznego Forda Mustanga w wersji cabrio. Uwaga: wynajem kabrioletu na północy Stanów Zjednoczonych, ze zwrotem w oddziałach na południu kraju (tzw. one way rental) dostępny jest często w atrakcyjnych cenach. W interesie wypożyczalni jest ponowna redystrybucja pojazdów, które w podobny sposób trafiły tu z południa i, poza okresem letnim, nie będą cieszyć się popytem.

Ford Mustang

Wynajem kabrioletów na Lotnisku Seattle zdecydowanie nie jest najtańszą opcją – Ford Mustang Convertible oznacza zazwyczaj wydatek co najmniej $500/tydzień. Rezerwuj z wyprzedzeniem!

Lotnisko Seattle

Seattle-Tacoma International Airport położony jest około 23 na południe od centrum Seattle i mniej więcej w połowie odległości pomiędzy Seattle i Tacoma, trzeciego pod względem ludności miasta stanu Waszyngton.

Oprócz połączeń krajowych, Sea-Tac obsługuje loty na trasach z i do Europy, Bliskiego Wschodu i Azji.

Połączenia bezpośrednie z Europy do Seattle oferuje między innymi British Airways i Delta Air Lines (z Londynu Heathrow), Aer Lingus (z Dublina), Condor (z Frankfurtu) i Icelandair (z Reykjaviku).