Tani wynajem samochodów Atlanta, Lotnisko

Znajdź najlepsze ceny wynajmu aut na Lotnisku Atlanta

Najtańsze samochodu do wynajęcia na Lotnisku Atlanta – ATL to zazwyczaj niewielkie auta w klasie ekonomicznej, oferowane przez wypożyczalnie takie, jak Sixt, Europcar, lub Dollar/Thrifty.

Cena wynajmu małego, a wręcz bardzo małego, jak na amerykańskie warunki, samochodu typu Kia Rio, Ford Fiesta lub Toyota Yaris, zaczynają się zazwyczaj od około PLN 650 za tydzień. Jeśli planujesz jednak pokonywać duże odległości w Stanach Zjednoczonych, zdecydowanie radzimy wybór większego, wygodniejszego i lepiej wyposażonego pojazdu.

wynajem samochodów Atlanta Lotnisko Toyota Camry

Toyota Camry, w flocie między innymi Europcar na Lotnisku Atlanta, to często jedna z najatrakcyjniejszych ofert rent a car.

Amerykanie upodobali sobie samochodu w rozmiarze XL; do ich potrzeb dostosowane są zarówno autostrady, jak i miejsca parkingowe. Małe auto okaże się zaletą jedynie w tłocznych centrach największych miast. Biorąc pod uwagę niewielką jedynie różnicę w cenie pomiędzy najmniejszymi samochodami, a klasą średnią, z trudnością uznać można za najkorzystniejsze oferty w klasie ekonomicznej.

Przykładowo, Toyota Camry, często spotykana propozycja w klasie standard dostępna jest często już od około PLN 850-900 za tydzień. Najnowszy model Camry to ciche i wygodne auto, idealne w podróży na długich trasach dla nawet 5 osób ze znaczną ilością bagażu.

Czytaj także: Klasy samochodów do wynajęcia w USA.

Wynajem samochodów Atlanta, Lotnisko: SUV

Jednym z typów samochodów cieszących się największą popularnością wśród turystów z Europy zwiedzających Stany Zjednoczone samochodem jest SUV. Amerykańskie SUVy występują w niezwykle szerokiej gamie, o najmniejszych, w Europie uznawanych za standardowe, po olbrzymie, niemal egzotyczne, jak na europejskie warunki SUVy mogące z łatwością pomieścić nawet 7 osób.

Turyści, dla których samochód to nie tylko środek transportu, ale też sposób na życie, nie muszą wcale zrujnować portfela decydując się na wynajem nieco bardziej ekstrawaganckiego auta podczas wakacji w USA.

Najmniejszy, bo kompaktowy, segment SUV w USA obejmuje, między innymi, dobrze znane modele, jak Toyota RAV4, czy Hyundai Santa Fe, dostępne na Lotnisku Atlanta są zazwyczaj od około PLN 900 za tydzień. Za niewiele więcej, wynająć można Ford Edge SUV (np. z Budget).

tani SUV USA

Wynajem SUVa w dobrej cenie na Lotnisku Atlanta – Toyota RAV4.

SUV dla 7 osób w USA (Atlanta Airport)

Większe grupy turystów zwiedzające Stany Zjednoczone wspólnie nie muszą wcale rezygnować z pomysłu podróżowanie SUVemm na rzecz minivanów. Bardzo popularne, w związku z tym, także przystępne cenowo są tu SUVy 7-osobowe.

Na długich trasach świetnie sprawdzi się obszerny GMC Yukon, często dostępny do wynajęcia na Lotnisku Atlanta już od około PLN 1200 za tydzień.

SUV rent a car USA

Przykład oferty 7-osobwoego SUVa (GMC Yukon) w ofercie wypożyczalni Dollar na Lotnisku Atlanta. Skorzystaj z wyszukiwarki Cartrawler, powyżej, aby poznać kompletną listę ofert rent a car Atlanta Airport.

Lotnisko Atlanta – podstawowe informacje

Znane pod oficjalną nazwą ‘Hartsfield-Jackson Atlanta International Airport – ATL’, lotnisko jest największym portem lotniczym na świecie pod względem liczny obsługiwanych pasażerów. Korzysta z niego już ponad 100 milionów podróżnych rocznie.

Lotnisko usytuowane jest około 11 km (7 mil) na południe od centrum Atlanty, stolicy stanu Georgia.

Port posiada 5 położonych równolegle pasów startowych. Służy, jako baza oraz siedziba główna dla linii Delta Airlines.

Lotnisko Atlanta nie obsługuje połączeń bezpośrednich z Polski, gwarantuje jednak niezwykle szeroki wybór tras do innych portów lotniczych na terenie USA. Do najpopularniejszych połączeń krajowych w ATL zaliczają się trasy z i do La Guardia/Nowy Jork, Los Angeles, Orlando, Tampy i Fort Lauderdale. Z Europy loty bezpośrednie do Atlanty dostępne są między innymi z Amsterdamu Schiphol, Paryża CDG oraz Londynu Heathrow.

Dowiedz się więcej na temat połączeń bezpośrednich z Polski do Stanów Zjednoczonych: Trasy LOT do USA.

Czytaj także: