Tani wynajem motocykli w USA przez BikesBooking

336*280

Znajdź tanie motocykle do wynajęcia w USA przy pomocy wyszukiwarki BikesBooking.

Większości entuzjastów motocyklizmu, którym przyszło wynajmować motocykle w Stanach Zjednoczonych (a także w niektórych lokalizacjach w Europie) znane są zapewne wyszukiwarki ofert EaglerRider i BikesBooking. O ile ta pierwsza przedstawia zazwyczaj najszerszy wachlarz ofert, to dzięki drugiej znajdziemy w wielu przypadkach najniższe ceny wynajmu motorów w USA.

Obecnie, BikesBooking oferuje swoje usługi w 14 amerykańskich miastach; w zależności od pory roku w niektórych lokalizacjach wynajem motocykla może być jednak niemożliwy.

BikesBooking – jak znaleźć tani wynajem motocykli w USA

Odwiedź stronę internetową BikesBooking klikając na ten link.

Zdefiniuj walutę, w której otrzymać chcesz oferty (ustawienie domyślne w Euro).

Bikes Booking search engine

Tani wynajem motorów w Stanach Zjednoczonych.

Podobnie jak w przypadku wynajmu samochodów, przeglądając oferty wynajmu motocykli wskazać musisz kraj, miasto oraz daty odbioru i zwrotu. Możliwy jest także wynajem w jedną stronę, czyli odbiór w jednym mieście, zwrot w innym.

Oprócz motocykli, wyszukiwarka BikesBooking umożliwia również wyszukiwanie skuterów, rowerów i ATV (quadów).

Po podaniu wszystkich wymaganych danych uzyskasz listę aktualnie dostępnych ofert. Więcej na temat każdej z nich dowiesz się wybierając przycisk „More info1”. Uzyskasz szczegółowy opis modelu motocykla oraz warunków wynajmu, w tym wymaganego wieku kierowcy, wyposażenia dodatkowego (typu kask, blokady antykradzieżowe, itp.), wliczonego w cenę przebiegu, ubezpieczenia.

Opcje dodatkowe przy wynajmie motocykli

W każdej wyświetlonej przez wyszukiwarkę ofercie istnieje możliwość dodatnia osobno płatnych opcji dodatkowych, między innymi liczby motocykli, dodatkowych kasków, usługi odbioru z hotelu/lotniska, odzieży ochronnej, rozszerzonego ubezpieczenia, etc.

Dokonawszy wyboru, podaj swoje imię i nazwisko oraz dane kontaktowe (email i telefon komórkowy). W polu komentarza („Comment on the reservation”) wskazać możesz numer lotu, lub adres hotelu, jeśli zdecydowałeś się na odbiór pojazdu na lotnisku, lub podstawienie do hotelu. Po wybraniu przycisku „Rezerwacja” przekierowany zostaniesz do formularza płatności, gdzie wymagane będzie wprowadzenie danych karty płatniczej w celu dokonania przedpłaty.

wynajem motocykli USA

Zaliczka na wynajem motocykla – bezzwrotna

Rezerwując wynajem motocykla w USA przez BikesBooking pamiętać należy, iż przedpłaty na rzecz rezerwacji nie podlegają zwrotowi w przypadku jej anulowania.

Istnieje natomiast możliwość nieodpłatnej zmiany rezerwacji drogą mailową w czasie do 48 godzin przed odbiorem motocykla.

Przed utratą zaliczki zabezpieczyć się możesz wykupując ubezpieczenie kosztów anulowania rezerwacji.

Wysokość zaliczki zmienia się w zależności od wielu czynników, w tym dostawcy usługi. O ile niektóre z wypożyczalni wymagać będą z góry około 10-12% całkowitej ceny wynajmu (dzieje się tak na przykład w przypadku 2 Wheels Deluxe), inne mogą żądać aż 100%. Tak wysokiego zabezpieczenia wymaga na przykład Eagle Rider. Unikniesz go rezerwując bezpośrednio w wyszukiwarce EagleRider.

BikesBooking – co to jest?

BikesBooking jest jednym z wiodących systemów rezerwacji wynajmu motocykli, skuterów, rowerów i quadów (ATV) obecnym na rynku amerykańskim i nie tylko.

Wyszukiwarka BikesBooking umożliwia wynajem motocykli i innych jednośladów (oraz quadów) w ponad 70 krajach na świecie, współpracując międzynarodowymi, sieciowymi oraz z lokalnymi wypożyczalniami. Dzięki dostępnej w wielu językach, łatwej w obsłudze stronie internetową, jej klienci wybierać mogą spośród szerokiej gamy pojazdów dostępnych w pożądanej lokalizacji. BikesBooking oferuje przystępne ceny, zweryfikowane opinie użytkowników oraz, co nie mniej ważne, brak opłat manipulacyjnych za rezerwację.

BikesBooking.com pomoże Ci wynająć motocykl lub skuter w USA, lub w innej z niemal 1700 lokalizacji na świecie.

Wynajem motocykla, czy skutera, cieszy się rosnącą popularnością podczas podróży wakacyjnych; pozwala spojrzeć na odwiedzane miejsca z zupełnie innej, niż w przypadku podróży samochodem, perspektywy. Dotyczy to szczególnie Stanów Zjednoczonych, kraju o zróżnicowanych pejzażach i doskonałej jakości panoramicznych trasach, gdzie motocykl, bardziej niż środkiem transportu jest sposobem na życie.

Czy mogę anulować rezerwację wynajmu motocykla?

Tak! Plany się zmieniają i zawsze możesz zmienić, lub odwołać rezerwację. Jak już wspomnieliśmy jednak, przedpłaty na poczet rezerwacji nie podlegają zwrotowi. Anulując w czasie do 48 godzin przed odbiorem pojazdu utracisz zaliczkę. Z oczywistych względów, rozwiązaniem lepszym niż odwołanie rezerwacji jest jej zmiana (na inny termin, lokalizację, lub pojazd).

Po upływie 48 godzin przed odbiorem naliczana i pobierana z karty kredytowej jest pełna cena wynajmu.

Czytaj także:

Paszport i ESTA – dokumenty podróży do Stanów Zjednoczonych.