Rainbow Tours – wycieczki i wczasy w USA

Wyjazdów zorganizowanych do USA, zarówno w formie wycieczek, jak i wczasów, nie mogło zabraknąć w ofercie Rainbow, jednej z najbardziej rozpoznawalnych agencji podróży w Polsce.

Zasłynęła ona pod nazwą „Rainbow Tours”, zmieniając nazwę marki i logo w 2016 roku; sama nazwa firmy nie uległa zmianie.

Stare i nowe logo (po rebrandingu) Rainbow Tours.

Od dawna wyczekiwane otwarcie granic USA dla ruchu turystycznego wywołało olbrzymi wzrost zainteresowania tym kierunkiem. W czasach wywołanej pandemią niepewności, odwoływanych, lub przekładanych lotów, często zmieniających się przepisów dotyczących przekraczania granic, wymogu szczepień i testów, wielu turystów woli zdać się na usługi touroperatorów, niż planować podróż we własnym zakresie.

Rainbow Tours: USA

Oferta Rainbow w USA obejmuje klasyczny wypoczynek na plażach Florydy, a także wycieczki po amerykańskich miastach, parkach narodowych i pomnikach przyrody.

Z Rainbow udać się można zarówno na Hawaje, jak i na Alaskę, a nawet w podróż łączoną, do USA, Meksyku i na Kubę.

Rainbow wycieczki do USA

Wczasy w USA z Rainbow – przykłady ofert (ceny ważne były chwili powstawania artykułu).

Niektóre z programów Rainbow koncentrują się na jednym mieście, czy stanie, inne proponują dość ambitny program, od wybrzeża do wybrzeża, w ramach którego, w ciągu tygodnia, lub 10 dni odwiedzić można zarówno Nowy Jork, jak i San Francisco, Los Angeles i Las Vegas.

Ciekawą propozycją są wycieczki tematyczne, jak na przykład wyjazd inspirowany amerykańskimi parkami narodowymi, czy wycieczka po miejscach istotnych dla historii „Dzikiego Zachodu” – w Kalifornii i Newadzie.

Wycieczki i wczasy z Rainbow wykupić można online, jak i w fizycznych salonach sprzedaży, których biuro posiada ponad 100 na terenie całej Polski. Regularnie pojawiają się także na portalach turystycznych agregujących oferty różnych touroperatorów – zobacz linki poniżej:

O Rainbow Tours

Na rynku od ponad 30 lat, Rainbow Tours (Rainbow), należy do czołówki touroperatorów w Polsce. Oferuje szeroki wachlarz produktów – od klasycznego wypoczynku, w Europie i destynacjach egzotycznych, w tym all inclusive, poprzez wycieczki objazdowe, z dojazdem własny i przelotem, wyjazdy na narty, rejsy, zwiedzanie miast oraz wakacje dla rodzin z dziećmi.

Swoim klientom Rainbow ułatwia także zarezerwowanie parkingu na lotnisku, wykupienie pakietu ubezpieczeń podróżnych, czy wycieczek fakultatywnych.

usługi Rainbow

Zakres usług Rainbow.

Rainbow Tours jest członkiem prestiżowych organizacji segmentu turystycznego, w tym Polskiej Izby Turystyki i Polskiego Związku Organizatorów Turystyki, jest także spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Biuro podróży swoją działalność rozszerzyło także na rynki czeski, słowacki i litewski.