TUI – wczasy, wakacje, wycieczki w USA

Za logo przypominającym uśmiech kryje się jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek branży turystycznej w Polsce, jak również w Europie.

TUI logo

„Odkryj swój uśmiech” – slogan reklamowy oraz logo TUI znane są klientom biur podróży w całej Europie.

Należąca do niemieckiej grupy TUI marka TUI Poland obecna jest na krajowym rynku od 1997 roku, oferując wypoczynek zorganizowany, wczasy i wycieczki we wszystkich zakątkach świata, także w Stanach Zjednoczonych. Marzy Ci się wypoczynek na plażach Florydy, lub zwiedzanie amerykańskich metropolii? Poznaj aktualną ofertę TUI Poland.

TUI Floryda

Przykładowa oferta TUI w USA (wskazana cena obowiązywała w chwili powstania artykułu).

Wakacje w USA z TUI wykupić można online, w jednym z ponad 170 stacjonarnych biur sprzedaży w całej Polsce, lub za pośrednictwem portali agregujących oferty różnych touroperatorów:

Zobacz mapę i dane kontaktowe biur sprzedaży TUI, w których konsultant podróży doradzi Ci osobiście.

O TUI

Lider segmentu turystyki wypoczynkowej w Europie, TUI, to znacznie więcej niż tylko biuro podróży.

Posiadający siedzibę główną w Hanowerze koncern współpracuje z olbrzymią ilością partnerów na całym świecie, a także posiada własne hotele, linie lotnicze oraz statki wycieczkowe. Dzięki doskonale rozwiniętej strukturze zapewnić może kompleksową obsługę i poziom świadczonych usług wszystkim swoim klientom.

Hotele TUI znane są z atrakcyjnej lokalizacji oraz wysokiego standardu, zazwyczaj przy plaży. Dysponują basenem, placami zabaw oraz animacją dla dzieci. Marka posiada także obiekty przeznaczone wyłącznie dla dorosłych.

hotel TUI Majorka

Hotel TUI Blue w Alcudia, na Majorce.

Wczasy z TUI dostępne są we wszystkich popularnych destynacjach europejskich, w tym Hiszpanii, Portugalii, Włoszech, Grecji, Chorwacji, jak i egzotycznych, na przykład: Dominikanie, Egipcie, Seszelach, Zanzibarze, Mauritiusie, Wyspach Zielonego Przylądka, Emiratach Arabskich i Sri Lance.

W większości z nich liczyć można na opiekę polskojęzycznego rezydenta.

TUI to jednak nie tylko wypoczynek na plaży; stałą pozycją w ofercie touroperatora są zimowe wyjazdy na narty.

TUI narty

Niektóre z zimowych ofert TUI (wskazane ceny obowiązywały w chwili powstawania tego artykułu).

Łącznie koncern TUI operuje flotą ponad 130 samolotów, głównie Boeing 737 i 787, dzięki której, oprócz wypoczynku zorganizowanego oferuje także loty czarterowe w przystępnych cenach.

Linie lotnicze należące do TUI to TUIfly Deutschland, TUIfly Netherlands, TUIfly Belgium, TUIfly Nordic Thomsonfly i TUI Airways United Kingdom.

Oprócz Polski, koncern TUI obecny jest także na rynku turystycznym w Austrii, Belgii, Danii, Finlandii, Francji, Holandii, Niemczech, Norwegii, Szwajcarii, Szwecji i Wielkiej Brytanii.