Znajdź hotel w USA z Trivago

Znalezienie zakwaterowania – w dogodnej lokalizacji i korzystnej cenie – to zazwyczaj jedna z pierwszych wyzwań, jakie napotykamy planując podróż.

W przedarciu się przez gąszcz ofert dostępnych online bardzo pomagają internetowe wyszukiwarki. Obecnie korzystamy z nich już powszechnie, czy to by znaleźć najtańsze połączenie lotnicze, czy też by wykupić najlepsze ubezpieczenie podróżne.

W segmencie rezerwacji noclegów, liderem jest platforma Trivago, udostępniająca oferty z ponad 2.5 miliona hoteli w 190 krajach na całym świecie.

Hotel Trivago

Wizyta na platformie Trivago to często pierwszy krok w planowaniu podróży.

Jeśli planujesz wyjazd do Stanów Zjednoczonych i szukasz hotelu, czy to w Nowym Jorku, Chicago, na Florydzie, lub w Kalifornii, najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie może okazać się właśnie Trivago.

Trivago USA – porównaj ceny hoteli.

Trivago w USA

Na rynku amerykańskim Trivago obecne jest od 2012 roku, prezentując oferty w nie tylko najpopularniejszych destynacjach turystycznych, jak Nowy Jork, Miami, Orlando, San Francisco, Los Angeles, czy San Diego, ale także w mniej oczywistych lokalizacjach.

Trivago USA

Trivago w USA – znajdź najlepsze oferty hoteli na terenie całych Stanów Zjednoczonych.

Dzięki Tivago porównać można oferty hoteli w szerokiej gamie, od najskromniejszych, po luksusowe, moteli, a także apartamentów, lub całych domów do wynajęcia.

O Trivago

Marka Trivago powstała w 2005 roku, w Dusseldorfie, początkowo, jako wyszukiwarka ofert hotelowych w Niemczech.

W 2007, rozszerzyła swoją działalność na rynki w Włoszech, Hiszpanii i Francji, rok później, także na Polskę, a w 2013 na kontynent azjatycki. Jej pozycję międzynarodową ugruntowało wykupienie większości udziałów, w także 2013 roku przez giganta platform sprzedających produkty turystyczne, Expedię.

Tym, co odróżnia Trivago od pozornie podobnych serwisów, jest to, iż oferuje znacznie bardziej kompleksową usługę, analizując oferty udostępnianie przez najpopularniejsze wyszukiwarki, strony rezerwacyjne oraz internetowe biura podróży na całym świecie. Ta „wyszukiwarka wyszukiwarek” wyświetla oferty, między innymi Booking.com, Agoda, Hotels.com, Destinia, Expedia, Trip.com, czy Vrbo.

Zaawansowany system filtrowania ofert pozwala na wyszukiwanie według bardzo precyzyjnych kryteriów.

Szukasz hotelu przy plaży? Z siłownią? Z basenem? Przyjaznego dla zwierząt? Ze śniadaniem wliczonym w cenę? Wolisz zatrzymać się w apartamencie, lub wynająć cały dom? Trivago znajdzie dla ciebie wszystkie dostępne i uszereguje je według ceny, oceny gości, odległości od centrum miasta, relacji jakości do ceny, wedle twoich preferencji.

Opinia klientów jest niezwykle ważna; Trivago korzysta z niej, nie tylko by zaprezentować swym użytkownikom, jak najbardziej trafione propozycje, ale także, w przygotowaniu rankingów, którymi często sugerują się w swoich wyborach klienci.

Jak działa Trivago?

Po wybraniu najbardziej interesującej oferty, użytkownik przekierowywany jest na stronę rezerwacyjną. Trivago nie dolicza żadnej dodatkowej opłaty za swoją usługę; nie bierze także odpowiedzialności za jej realizację. Zadaniem wyszukiwarki jest jedynie wskazanie klientom dostępnych na tynku opcji, według bardzo precyzyjnych kryteriów wyszukiwania.

Stale rozszerzając swoją ofertę, w ramach usługi Rekreacja Trivago, wyszukiwarka proponuje swoim użytkownikom także możliwość zarezerwowania atrakcji w destynacji docelowej, wycieczek, rejsów, czy wstępu do popularnych obiektów turystycznych.

Osoby zainteresowane krótkim, weekendowym wypadem, mogą skorzystać także z sugestii Trivago Weekend, wskazujących hotele w promieniu do 300 km.