Znajdź zniżki na bilety do parków Disneya i Universal w Kalifornii i na Florydzie

Co roku Disneyland i Universal, modyfikują ceny biletów do swoich parków, zarówno w Kalifornii, jak i na Florydzie.

Disney World Floryda

Interesują Cię zniżki na bilety do parków Disneya – zarezerwuj wstęp przez Undercover Tourist.

Zazwyczaj podwyżki cen mają miejsce na początku nowego roku – przykładowo, na początku stycznia 2019 roku bilety wstępu do Disneylandu podrożały średnio o 8% (w porównaniu do cen z 2018 roku).

Parki rozrywki nie mają w zwyczaju wcześniejszego zapowiadania zmian cen; goście parku dowiadują się o nich w podczas zakupu biletu.

Zniżki na bilety do parków Disneyland i Universal – taniej z Undercover Tourist

Wykupienie wstępu do parków rozrywki jest najlepszym sposobem na uniknięcie przykrej niespodzianki w kasie parku (a także często długich kolejek).

Poszukując oszczędności przy zakupie biletów do parków rozrywki warto jest zainteresować się ofertami dostępnymi w wyszukiwarce Undercover Tourist.

Jeśli planujesz więc odwiedzić któryś z emblematycznych parków rozrywki w Orlando, lub Los Angeles, wypróbuj potencjał Undercover Tourist i kup bilety już teraz – z rabatem i nie ryzykując, iż podrożeją.

Zobacz aktualnie dostępne zniżki na różnego rodzaju bilety, korzystając z poniższych linków:

Undercover Tourist – co warto wiedzieć?

Serwis Undercover Tourist jest oficjalnie zatwierdzonym partnerem parków Disneya, Universal, SeaWorld, Legoland I innych, zakupione w nim bilety są więc całkowicie oryginalne; nie ma ryzyka, iż padniemy ofiarą internetowego oszustwa.

Konkurencyjne ceny biletów oferowane przez Undercover Tourist są wynikiem ścisłej współpracy portalu z parkami. Przejmujący część obowiązków związanych z promocją i sprzedażą biletów, Undercover Tourist liczyc może na przystępniejsze ceny, którymi łatwiej jest przykuć uwagę potencjalnych klientów.

Znaczne zniżki dostępne są na różne kombinacje biletów.

Ceny prezentowane na stronie Undercover Tourist zawierają już wszystkie podatki (w tym podatek od sprzedaży i VAT). Jest to ważna informacja: sprawdzając ceny bezpośrednio na stronach internetowych parków pamiętać należy, iż w większości przypadku nie zawierają one podatków. Końcowy koszt biletu, powiększony o 5% do 7% (wymiar podatku zmienia się w zależności od lokalizacji) znany będzie dopiero po przejściu do strony płatności.

Tańsze bilety do innych atrakcji w USA

Przy pomocy Undercover Tourist znaleźć możesz tańsze bilety wstępu także do:

Czytaj także: