Bilety do Walt Disney World Orlando z Get Your Guide

Odwiedzenie jednego, lub kilku, z emblematycznych parków rozrywki Florydy – Walt Disney World, Universal, czy SeaWorld, to dla wielu turystów gwóźdź programu wizyty w „Słonecznym Stanie”.

Parki tematyczne cieszą się olbrzymim zainteresowaniem, zwłaszcza w sezonie letnim, podczas przerw w amerykańskich szkołach (zwłaszcza w czasie tzw. Spring Break) oraz w przedłużone przez święta federalne weekendy.

Walt Disney Orlando Get Your Guide

Bilety do Walt Disney Orlando to ciesząca się dużym powodzeniem oferta Get Your Guide.

Konieczności stania w olbrzymich często kolejkach uniknąć można – i warto – wykupując bilet z wyprzedzeniem, online.

Najbardziej oczywistym rozwiązaniem jest odwiedzenie w tym celu strony internetowej parku. Bilety do Walt Disney World Orlando oferuje także wielu pośredników i touroperatorów turystycznych (a niestety także pospolitych oszustów, prześcigających się w pomysłach na wyłudzenie pieniędzy od naiwnych turystów).

Poniżej skupiamy się na ofercie zajmującego coraz silniejszą pozycję na rynku usług turystycznych operatora, Get Your Guide.

Bilety do Walt Disney World z możliwością odwołania rezerwacji!

Platforma Get Your Guide, świadcząca usługi w popularnych destynacjach turystycznych na całym świecie, zarówno, jako pośrednik, ale także, jako bezpośredni organizator wycieczek, to, naszym zdaniem, godna rozważenia alternatywa zakupu biletów do amerykańskich parków rozrywki. Nie jednak ze względu na konkurencyjność ceny.

Od razu zaznaczamy: cena biletu do Walt Disney World w GYG (Get Your Guide) jest nieco wyższa, niż w przypadku zakupu wejściówek bezpośrednio na stronie internetowej parku. Przykładowo: w chwili powstawania tego artykułu, różnica w przypadku najtańszej opcji, 2-dniowego biletu dla 1 osoby (dorosłej), wynosiła $27 (cena na stronie Walt Disney World: $221, cena GYG: $248).

Niewątpliwą zaletą zakupu biletu poprzez Get Your Guide jednak była możliwość rezygnacji z biletu, z pełnym zwrotem kosztów, do 24 godzin przed planowaną wizytą w parku.

Warto przypomnieć, iż sam park, sprzedając swoje bilety, takiej możliwości nie oferuje. Wartość niewykorzystanych biletów pozwala on przenieść na zakup nowych, do wykorzystania w przyszłości, w żadnym przypadku jednak nie oferuje zwrotu środków.

Biorąc pod uwagę, iż podróże do USA planowane są często z dużym, nawet wielomiesięcznym wyprzedzeniem, taki margines improwizacji jest niezwykle ważny i może pomóc uniknąć straty znacznej kwoty w przypadku nieoczekiwanej zmiany planów.

Zobacz także: