Do USA z biurem podróży – poznaj ofertę Fostertravel.pl

Dla wielu turystów, wyjazd zorganizowany przez touroperatora, zwłaszcza do odległych, czy egzotycznych krajów, jest bardziej komfortowym rozwiązaniem, niż planowanie urlopu we własnym zakresie.

San Francisco

Wakacje w USA z biurem podróży – zdaj się na doświadczenie profesjonalistów.

Szczególnie w czasach niepewności związanej z pandemią koronawirusa, stale zmieniającymi się zasadami przekraczania granicy, wymogów, co do testów, kwarantanny, etc wygodniej jest zdać się na doświadczenie organizatorów i konsultantów turystycznych, niż każdą informację zdobywać samemu. Łatwiej także będzie ubiegać się o zwrot kosztów w przypadku odwołanego wyjazdu – wszystkim zajmie się po prostu jego organizator. Nie bez znaczenia jest również fakt, iż dzięki umowom z hotelami i liniami lotniczymi, touroperatorzy mogą często zaproponować konkurencyjne ceny, nie zawsze dostępne dla klientów indywidualnych.

Ponowne, po ponad półtorarocznej przerwie, otwarcie granic przez Stany Zjednoczone przyjęte zostało z olbrzymim entuzjazmem ze strony polskich turystów. Zobacz, co między innymi, ma im do zaoferowania znany portal turystyczny Fostertravel.pl (Uwaga: Przytaczane ceny ważne były w chwili powstawania tego artykułu).

Wycieczki i wczasy w USA – poznaj aktualną ofertę Fostertavel.pl.

Współpracujący z największymi biurami podróży, w tym Rainbow Tours, TUI, Itaka, Ecco Holidays, czy Exim Tours i rekomendowany przez Polską Izbę Turystyki, Fostertravel oferuje szeroką gamę produktów turystycznych, wychodzących naprzeciw potrzebom różnego typu klientów.

USA z biurem podróży – wycieczki

Wycieczki objazdowe są jedną z najpopularniejszych form zwiedzania Stanów Zjednoczonych; pozwalają zobaczy jak najwięcej, w jak najkrótszym czasie. Napięty grafik, nawet podczas zaledwie tygodniowego wyjazdu, zawiedzie to kilku miast i stanów, a nawet na przeciwległe wybrzeża USA. Jeśli chciałbyś odwiedzić zarówno Statuę Wolności, jak i most Golden Gate, które dzieli ponad 4-kilometrowa odległość, a na amerykańskie wakacje nie masz zbyt dużo czasu, w

Od Nowego Jorku do Los Angeles – 10-dniowa wycieczka o ambitnym programie rozpoczyna się od 3-dniowego, dosyć wyczerpującego zwiedzania Nowego Jorku i wiedzie następnie do San Francisco, Parku Narodowego Yosemite, Doliny Śmierci, Las Vegas, kończąc się w Los Angeles, skąd następuje powrót do Warszawy. Ta, naprawdę imponująca ilość dostępna była w cenie nieco ponad 12 tyś. złotych od osoby (przelot, pobyt, śniadania).

wycieczka Nowy Jork

USA od wybrzeża do wybrzeża z Fostertravel.pl (Cena ważna w chwili powstawania artykułu).

USA – California Dream – 8-dniowa wycieczka koncentrująca się na zachodnim wybrzeżu USA to jedna z najpopularniejszych ofert touroperatora Rainbow Tour. Jej trasa obejmowała San Francisco, wraz ze słynną wyspą-więzieniem Alcatraz, Los Angeles, Hollywood, Las Vegas oraz unikalne atrakcje przyrodnicze: Wielki Kanion i Dolinę Śmierci. Cena, obejmująca przelot, pobyt oraz częściowe wyżywienie/śniadania, wynosiła na Fostertravel nieco ponad 7400 pln od osoby.

Jazz, Country & Rock’n’roll – jak nietrudno się domyślić, program tej, realizowanej przez biuro podróży Itaka, wycieczki skierowany jest to wielbicieli muzyki i obejmuje niektóre z najbardziej emblematycznych dla różnych jej gatunków miejsc w USA, w tym: Nowy Orlean, Nashville i Memphis (z obowiązkowym przystankiem w posiadłości Elvisa Presleya, Graceland). Cena 8-dniowego wyjazdu wynosiła niecałe 12 tyś. złoty od osoby.

Interesują Cię konkretne destynacje w USA? Skorzystaj z linków poniżej:

Wczasy w USA

Turystom, którzy w Stanach Zjednoczonych chcieliby głównie wypocząć (a największe atrakcje tego kraju poznali już na przykład podczas wcześniejszych wyjazdów), Fostertravel.pl ma do zaproponowani klasyczne programy wczasowe w popularnych, „plażowych” rejonach: na Florydzie, w Kalifornii i na Hawajach.

W chwili powstawania tego artykułu, ceny tygodniowego pobytu w hotelu 3-gwiazdkowym, przy plaży na Florydzie, lub na Hawajach, z lotami, lecz bez wyżywienia, zaczynały się od około 7500 pln za osobę, w pokoju dwu-osobowym. Jest to zdecydowanie niewygórowany koszt, zwłaszcza w przypadku Hawajów. Sam koszt podróży do tego, położonego na Pacyfiku, archipelagu pochłonąć może znaczną część wakacyjnego budżetu!

Fostertravel wczasy Hawaje

Wypoczynek na Hawajach w przystępnej cenie – z Fostertravel.pl.

Atrakcyjne ceny dotyczyły zarówno ofert „last minute”, jak i „first minute”, już na lato 2022.

Salony sprzedaży Fostertravel

Klienci korzystający z usług Fostertravel.pl online liczyć mogą na wsparcie – drogą telefoniczną, lub emailową – ze strony ekipy konsultantów. Osoby które preferują jednak kontakt bezpośredni, znajdą fizyczne salony sprzedaży Fostertravel.pl w wielu polskich miastach.

Biuro Fostertravel

Fostertravel.pl posiada 18 biur na terenie całej Polski.

Czytaj również:

Loty na Florydę – LOT wznawia połączenia do Miami.