Ekscytująca nowina dla wielbicieli mocnych wrażeń w parkach rozrywki, wybierających się na Florydę: już wkrótce SeaWorld Orlando zainauguruje najnowszą i od dawna wyczekiwaną atrakcję: rollercoaster Icebreaker.

IceBreaker nowa atrakcja SeaWorld Orlando

Icebreaker wkrótce przyjmie pierwszych gości.

Oficjalne otwarcie kolejki Icbreaker zapowiedziane zostało przez zarząd parku na 18 lutego 2022 roku.

Bilety do SeaWorld Orlando taniej z Get Your Guide.

Zniżki na wstęp do SeaWorld Orlando – porównaj oferty portalu Undercover Tourist.

Nowa atrakcja SeaWorld Orlando

Znakiem rozpoznawczym nowej kolejki w SeaWorld Orlando są strome spadki z dużej wysokości, sięgającej 28 metrów, także tyłem do kierunku jazdy. Na ponad półkilometrowej trasie kolejki, na korzystających z niej śmiałków czekają ostre zakręty, wielokrotne zmiany kierunku oraz maksymalna prędkość nawet 84 km/h.

Icbreaker SeaWorld Orlando: przygotuj się na silne emocje.

Wymóg minimalnego wzrostu dla korzystających z tej atrakcji to 48” (1.2m). Ucieszy to z pewnością młodszych gości parku, którzy, z racji niewystarczalnego wzrostu, nie mogli jeszcze korzystać z innych emocjonujących rollercoasterów SeaWorld Orlando.

Utrzymana w lodowej stylistyce kolejka usytuowana jest nieopodal strefy tematycznej Wild Artctic. Bliskość kolejki do parkowych ścieżek – część z nich wiedzie wręcz pod torem Icebreakera – wywoła dreszczyk emocji także u obserwujących.

Zapowiadana, według początkowych planów na rok 2020 inauguracja Icbreakera została opóźniona o blisko 2 lata z powodu pandemii koronawirusa oraz czasowego zamknięcia parku.

Posiadacze rocznego karnetu SeaWorld (Pass Members) będą mogli wypróbować nową atrakcję parku „przedpremierowo”, w dniach 30 stycznia – 15 lutego 2022.

SeaWorld Orlando a Covid-19

Park SeaWorld Orlando zaleca odwiedzającym noszenie maseczek ochronnych w pomieszczeniach zamkniętych. Nie jest wymagane okazanie dowodu szczepienia i/lub negatywnego testu.

Poznaj aktualne zalecenia sanitarne SeaWorld Orlando.

Czytaj także:

SeaWorld Orlando – atrakcje, informacje, porady.

Discovery Cove – pływanie z delfinami w Orlando.

Hotele w Orlando – porównaj oferty.

Atrakcje Orlando – zarezerwuj w atrakcyjnej cenie:

 

 

 

Ten artykuł był ostatnio aktualizowany 24. stycznia, 2022