Sylwester w Nowym Jorku: a może rejs po rzece Hudson?

Sposobów na powitanie Nowego Roku w jednej z najbardziej emblematycznych metropolii świata nie brak.

Loty do Nowego Jorku – poznaj ofertę PLL LOT.

Nowy Jork oferuje rozliczne okazje do spędzenia sylwestrowej nocy, od klasycznej już imprezy na Times Square, gdzie tysiące zgromadzonych wspólnie odliczają sekundy do północy podczas ceremonii Ball Drop, poprzez ogólnodostępne wydarzenia w ikonicznych lokalizacjach, jak Brooklyn Bridge, czy Central Park, po imprezy prywatne w znanych nowojorskich restauracjach i klubach.

Sylwester w Nowym Jorku

Nieodłącznym elementem obchodów Nowego Roku w Nowym Jorku są także pokazy sztucznych ogni.

Operatorzy turystyczni prześcigają się też w pomysłach na nietypowe sylwestrowe atrakcje. Jedną z nich są rejsy po rzece Hudson z programem opracowanym specjalnie na wieczór 31 grudnia. Ciekawą ich ofertę znaleźć można na portalu turystycznym GetYourGuide. Więcej o nich poniżej.

Sylwestrowy rejs po rzece Hudson – zarezerwuj z GetYourGuide.

Uroczysta kolacja, party z DJ’em, sztuczne ognie

Rejsy po rzece Hudson są stałą atrakcją oferty turystycznej Nowego Jorku. Oprócz samego doświadczenia na wodzie oraz możliwości podziwiania panoramy miasta z zupełnie nowej perspektywy, w sylwestrową noc statki wycieczkowe Wielkiego Jabłka przygotowują także specjalny program rozrywkowy. W zależności od gustów i zainteresowań, ale głównie zasobności kieszeni zainteresowanych, zawierać on może uroczystą kolację, imprezę taneczną z DJ’em, czy też dostęp do baru bez ograniczeń.

Wspólnym elementem wszystkich sylwestrowych rejsów jest uprzywilejowany widok na pokazy fajerwerków, mające miejsce w różnych miejscach Nowego Jorku, w tym na Times Square, w okolicach Statuy Wolności oraz na Grand Army Plaza. Od strony wody obserwować je można jednocześnie!

Sylwestrowy rejs po rzece Hudson

Pomysł na przywitanie Nowego Roku w NYC: Sylwestrowy rejs po rzece Hudson.

W chwili powstawania tego artykułu, ceny około 3-godzinnych rejsów w sylwestrową noc, dostępnych poprzez portal GetYourGuide, zaczynały się od $220 od osoby.

UWAGA: Rezerwacja sylwestrowych rejsów w Nowym Jorku nie podlega anulowaniu. O ile zdecydowaną większość atrakcji i wycieczek dostępnych za pośrednictwem GetYourGuide można odwołać w terminie do 24 godzin przed ich planowym rozpoczęciem, rezygnując z noworocznych rejsów, nie można liczyć na zwrot kosztów.

Zobacz także:

Atrakcje i wycieczki Nowy Jork – zarezerwuj z GeYourGuide: