CityPASS Chicago

Planujesz intensywne zwiedzanie Wietrznego Miasta? Rozważ wykupienie karty CityPASS Chicago.

Pozwala ona zaoszczędzić do 48% na biletach do 5 najpopularniejszych atrakcji w tym mieście.

Program zniżkowy CityPASS Chicago działający w najpopularniejszych destynacjach zarówno Wschodniego, jak i Zachodniego wybrzeża USA, to doskonałe rozwiązanie dla turystów, którzy mają zdefiniowane plany i wiedzą, jakie atrakcje chcą odwiedzić. Za jednorazową opłatą pozwala on na wstęp do 2, lub 3 konkretnych atrakcji oraz kolejne, także 2, lub 3 do wyboru z zaproponowanej listy.

Zwiedzaj taniej z CityPASS Chicago.

Warto dodać, iż w ramach CityPASS odwiedzić można rzeczywiście cieszące się olbrzymią popularnością atrakcje – parki rozrywki, muzea, czy tarasy widokowe w danym mieście (lub regionie, jak w przypadku CityPASS Southern California link), zaś oszczędność w stosunku do całkowitego kosztu biletów zakupionych po prostu w kasie – olbrzymia.

Kup CityPASS Chicago online.

Jakie atrakcje obejmuje CityPASS Chicago?

Karta CityPASS Chicago umożliwia wstęp do 5 atrakcji, za jednorazową opłatą w wysokości $114 dla dorosłego (od 12 roku życia), lub $93 dla dziecka (3 – 11 lat).

Chicago The Ledge

Skydeck Chicago –zaoszczędź z CityPASS.

W tej cenie odwiedzić można:

oraz 2 z poniższych atrakcji:

W porównaniu do ceny biletu wstępu do każdej z atrakcji kupowanego oddzielnie, CityPASS pozwala na zaoszczędzenie do nawet 48%. W naszej kieszeni pozostanie więc naprawdę spora kwota.

Inne zalety CityPASS Chicago to:

  • Karta ważna jest przez 9 kolejnych dni (licząc od wejścia do pierwszej atrakcji). Korzystanie z niej rozłożyć można więc w czasie na 1-tygodniowy pobyt.
  • Po wykupieniu CityPASS Chicago, masz do 12 miesięcy, aby rozpocząć zwiedzanie miasta. Kartę kupić więc można z dużym wyprzedzeniem, na przykład przy większej zasobności środków, i skorzystać z niej, później.
  • Karta w formacie elektronicznym wysyłana jest na wskazany adres emailowy zaraz o zakupie. Nie ma potrzeby jej drukowania – działa na urządzeniach mobilnych (smartfonie, lub tablecie).

Uwaga: odwiedzenie niektórych z atrakcji wymagać może wcześniejszej rezerwacji. Taki wymóg ma na celu zapobieganie tworzenia się kolejek, zwłaszcza w szczycie sezonu turystycznego, mogących skutecznie uprzykrzyć życie turystom. Przewodnik CityPASS oferuje szczegółowe instrukcje, jak rezerwacji dokonać. Istnieje możliwość modyfikacji rezerwacji na niektóre z atrakcji.

Zobacz także:

Atrakcje i wycieczki w Chicago – zarezerwuj: