Museum of Illusions Orlando

Choć w Orlando młodsi, jak i starsi turyści na brak atrakcji z pewnością narzekać nie mogą, od stycznia 2021 całe rodziny ciekawie spędzą czas w nowym muzeum poświęconym sztuce iluzji.

Museum of Illusions położone jest na terenie kompleksu rozrywkowego ICON Park mieszczącego się około 15 km na południowy zachód od centrum Orlando.

Museum of Illusions Orlando

Reverse Room: Jedna z atrakcji Muzeum Iluzji w Orlando.

Jest to 20 już z sieci franczyzowej Museum of Illusions. Pierwszy tego typu obiekt powstał w 2015 roku Zagrzebiu, w Chorwacji. Dziś, oprócz Europy, Muzea Iluzji znaleźć można także w Azji i Ameryce Północnej.

„Nie uwierzysz własnym oczom”

Ponad 50 eksponatów i często interaktywnych wystaw w Muzeum of Illusions sprawi, iż zaczniemy kwestionować nasze postrzeganie rzeczywistości.

Na każdym niemal kroku, twórcy muzeum „oszukują” nasze zmysły oraz rzucają wyzwanie logice i prawom grawitacji, bawiąc się prawami fizyki oraz korzystając ze znajomości biologii i psychologii.

Chciałbyś zobaczyć się w miniaturze, zgubić w „nieskończonej” lustrzanej sali, lub chodzić do góry nogami? Museum of Illusions Cię nie zawiedzie.

Takich atrakcji oczekiwać możesz w Muzeum Iluzji w Orlando.

Museum of Illusions – bilety

Regularna cena biletów do Museum of Illusions Orlando wynosi:

  • $26.99 – dorosły (powyżej 12 lat)
  • $22.99 – dzieci (3-12 lat)

Rezerwując z wyprzedzeniem jednak, na stronie internetowej muzeum, często można skorzystać z atrakcyjnych zniżek. Okresowo dostępne także są specjalne oferty, na przykład dla dużych rodzin.

Znajdź więcej informacji na temat biletów i aktualnych ofert w Museum of Illusions Orlando.

Zobacz także:

Znajdź hotel w Orlando w dobrej cenie

Zarezerwuj atrakcje i wycieczki w Orlando: