Tańsze bilety do Disney World i Universal Orlando – gdzie kupić?

Każdy, kto miał okazję odwiedzić znane parki rozrywki w USA wie już, iż nie jest to tania przyjemność. Bilety do Disney World, lub innych popularnych parków tematycznych obciążyć mogą znacznie wakacyjny budżet, zwłaszcza w przypadku dużej rodziny.

bilety do Disney World

Floryda taniej – kup zniżkowe bilety do Disney World i Orlando.

Co prawda, w przypadku największych parków, jak Disney World, Universal, czy SeaWorld w cenę biletu wliczone są już wszystkie dostępne w parku atrakcje, sama jego cena często sięgać może nawet $130 za pojedyncze (jednodniowe) wejście.

Zaoszczędź w Orlando – kup bilety do Disney World i Universal na Undercover Tourist

Znaczne oszczędności podczas podróży w USA poczynić można korzystając z promocyjnych ofert biletów do popularnych atrakcji. Znaleźc je można w serwisach oferujących zniżki na bilety, jak na przykład Undercover Tourist. Ten działający od 2000 roku portal wyspecjalizował się w promocyjnej sprzedaży wejściówek do popularnych atrakcji, w tym:

Disney World Orlando, Floryda

Disney Anaheim, Kalifornia

Universal Orlando, Floryda

Universal Hollywood, Kalifornia

SeaWorld San Diego, Kalifornia

SeaWorld Orlando, Floryda

Legoland, Floryda

Undercover Tourist jest akredytowany przez Disney, Universal, SeaWorld, Legoland oraz inne popularne parki, nie istnieje więc niebezpieczeństwo, iż zakupione poprzez ten serwis bilety nie będą honorowane.

Zniżki na bilety oferowane przez Undercover Tourist możliwe są dzięki indywidualnie negocjowanym umowom pomiędzy portalem a parkami; przyczynia się on na olbrzymia skale do promocji Disney World, Universal czy SeaWorld, przejmując jednocześnie obsługę administracyjną sprzedaży części biletów online i ujmując nieco długości kolejkom do fizycznych punktów sprzedaży.

Jak duże są zniżki na bilety do Disney World i Universal?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na te pytanie. Wysokość zniżki uwarunkowana jest wieloma czynnikami w tym porą roku, ilością dni, które chcemy spędzić w parku/parkach.

Przykłady zniżek dostępnych w serwisie Undercover Tourist w lutym 2020:

  • Universal Orlando: 2-dniowy bilet typu Park-to-Park + jeden dodatkowy dzień gratis: oszczędzasz $ 53 w porównaniu z regularną ceną.

Kupując bilety przez Undercover Tourist, możesz zaoszczędzić 53 dolary w porównaniu z normalną ceną 3-dniowego biletu dla dorosłego upoważniającego do wstępu do Universal Studios i Islands of Adventure. 3-dniowy bilet zachowuje umożliwia 3 wejścia w ciągu 7 dni, co oznacza, iż nie muszą to być dni następujące po sobie.

Cena na Undercover Tourist wynosi $303.

  • Disneyland Anaheim, CA: 3 dniowy bilet typu Park Hopper: oszczędzasz $ 25 w porównaniu z regularna ceną

Na Undercover Tourist oszczędzasz 24 dolary w porównaniu do takiego samego biletu –  do parków Disneyland i Disney California Adventure Park / Park Hopper ticket – zakupionego bezpośrednio na stronie internetowej Disneya lub w kasach. 3-dniowy bilet ważny jest przez okres 14 dni i upoważnia do jednego Magic Morning, czyli dostępu do parku na godzinę przed jego oficjalnym otwarciem (brak kolejek!).

Cena na Undercover Tourist wynosi $ 330.

  • Disney World Orlando: 3-dniowy bilet typu Park Hopper: zaoszczędź $ 33 w porównaniu z regularną ceną

31 dolarów oszczędności w porównaniu do identycznego, 3-dniowego biletu Park Hopper upoważniającego do wstępu do Magic Kingdom, Epcot, Disney’s Hollywood Studios i Disney’s Animal Kingdom. 3 wejścia w ciągu 14 dni.

Cena na Undercover Tourist wynosi $ 398. 

Wszystkie ceny na Undercover Tourist zawierają podatek od sprzedaży (sales tax) i VAT.

Porównując ceny bezpośrednio na oficjalnych stronach internetowych parków, miej na względzie, iż przedstawione tam ceny zazwyczaj nie zawierają sales tax. Podatek ten waha się od 5% do 7% i doliczany jest w ostatniej fazie procesu rezerwacji, tuz przed dokonaniem płatności.

Największe oszczędności w serwisie Undercover Tourist poczynić można przy zakupie biletów wielodniowych.

Znajdź tanie loty do Orlando.