CityPass San Francisco – największe atrakcje miasta taniej

CityPASS San Francisco – zapłać mnie za wstęp do 4 największych atrakcjach w jednym z najbardziej emblematycznych miast Kalifornii.

System zniżek CityPASS San Francisco pozwoli Ci zaoszczędzić do 45%, w stosunku do regularnej ceny biletów do popularnych obiektów turystycznych miasta.

Kup CityPASS San Francisco online.

W przeszłości, w cenę CityPASS wliczone były także nieograniczone przejażdżki słynnymi, zabytkowymi tramwajami linowymi San Francisco. W ostatnich latach jednak system transportu miejskiego zrezygnował z udziału w programie. Pociągnęło to za sobą znaczne obniżenie cen City PASS – znajdź więcej informacji poniżej.

Dowiedz się więcej na temat transportu miejskiego MUNI San Francisco.

San Francisco zniżki

Jeśli planujesz spędzić w San Francisco kilka dni i odwiedzić miejsca polecanie przez każdy przewodnik turystyczny, CityPASS jest dla Ciebie.

Zaplanuj podróż do Kalifornii – znajdź tanie loty do San Francisco.

CityPASS San Francisco – atrakcje

CityPASS oferuje wstęp do:

a także de dwie, do wyboru, z następujących atrakcji:

Uwaga: atrakcje objęte San Francisco CityPASS zmieniają się periodycznie; przed dokonaniem zakupu, upewnij się, których atrakcji dotyczą obecnie zniżki.

Ile kosztuje CityPASS San Francisco?

Cena CityPASS San Francisco wynosi $76 dla dorosłego i $56 dla dziecka w wieku 4-11 lat (2020).

Znajdź i zarezerwuj hotel w San Francisco.

CityPASS San Francisco zakupić można bezpośrednio przez stronę internetową CityPASS. Przesłany, po dokonaniu płatności, voucher należy wydrukować i okazać w kasie pierwszej odwiedzane atrakcji. Tam wymieniony on zostanie na książeczkę (booklet) z biletami / kuponami do pozostałych atrakcji. Uwaga: kupony usuwane są z książeczki przez pracowników danej placówki – nie rób tego samemu.

Alcatraz z CityPASS

Twój CityPASS w San Francisco może objąc także jedną z największych atrakcji turystycznych tego miasta – wyspę-więzienie Alcatraz. Masz możliowść dodania Alcatraz wykupując CityPASS bezpośrednio u operatora wycieczek Alcatraz Cruises telefonicznie (na numer 415 981 7625). Dokona on wymiany wycieczki Blue & Gold Fleet Bay Cruise Adventure właśnie na zwiedzanie Alcatraz, rezerwując jednocześnie dzień, w którym możesz tą atrakcję odwiedzić.

Możesz także wykupić zwiedzanie więzienia bezpośrednio na www.alcatrazcruises.com. Po przybyciu do San Francisco, udaj się do kiosku Alcatraz Cruises, dopłać różnicę w stosunku do ceny CityPASS i otrzymaj książeczkę kuponową na Alcatraz i pozostałe atrakcje.

Jak długo ważny jest CityPASS?

Tradycyjnie, CityPASS zachowuje ważność przez 9 dni licząc od daty odwiedzenia pierwszej atrakcji (dzień 1). Jednak w związku z pandemią Covid-19 i wywołanymi przez nią utrudnieniami, inicjatorzy programu CityPASS zdecydowali się na przedłużenie terminu ważności CityPASS do 30 dni poczynając od pierwszego wejścia. Warunki te mogą ulec zmianie w raz z rozwojem sytuacji. Znajdź aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej CityPASS San Francisco.

Zarezerwuj atrakcje i wycieczki w San Francisco