Najlepsze outlety w Los Angeles

Niewielu turystów odwiedzających Stany Zjednoczone rezygnuje z okazji do zrobienia w tym kraju zakupów. Tutejsze centra handlowe, a przede wszystkim outlety, kuszą atrakcyjnymi cenami markowych produktów oraz przemyślanymi akcjami promocyjnymi.

Nie inaczej jest oczywiści w Kalifornii. Pomimo, iż stan ten ma do zaoferowania oszałamiającą ilośc atrakcji turystycznych, wielce prawdopodobne jest, iż prędzej, czy później, trafisz do centrum handlowego.

Poniżej, podpowiadamy gdzie znaleźć najlepsze outlety w Los Angeles i okolicach.

outlety w Los Angeles

Camarillo Premium Outlets – jeden z najpopularniejszych adresów na zakupy w Los Angeles.

Największe outlety w Stanach Zjednoczonych skupione są pod szyldem Premium Outlets / Simon Mall.

Na oficjalnej stronie Premium Outlets znajdziesz lokalizację outletów w interesującej Cię części USA – wystarczy wskazać kod pocztowy/zip code, miasto lub rejon, aby zobaczyć listę najbliższych centrów handlowych i outletów.

Oto najlepsze outlety w Los Angeles:

Wyżej wymienione outlety w Los Angeles, cieszą się olbrzymią popularnością zarówno wśród mieszkańców Miasta Aniołów, jak i turystów. Ci niedysponujący samochodem znajdą wiele opcji transportu. Autobusy do outletów odjeżdżają z wielu dogodnych przystanków na terenie Los Angeles, a często także z najpopularniejszych hoteli.

W outletach znaleźć można sklepy najpopularniejszych amerykańskich marek, w tym Levi’s, Nike, Clinique, Gap, Calvin Klein, Tommy Hilfiger, DKNY, Vans, The North Face, Converse, jak również znanych marek międzynarodowych.

Czytaj także: Zakupy w USA.

Na stronie internetowej Premium Outlets sprawdzić możesz jakie sklepy dostępne są w każdym z outletów.

Jeśli zakupy traktujesz „wyczynowo” i poszukiwaniu najlepszych cen markowych produktów poświęcić planujesz dużo czasu, sugerujemy zatrzymanie się w okolicach outletu. Zaoszczędzisz wtedy wiele czasu na dojazdy, a po wyczerpującym dniu spędzonym na zakupach, szybko powrócisz do hotelu.

Na trasie wycieczki samochodowej Highway 1 z San Francisco do Los Angeles,  miniesz Camarillo Premium Outlets, położone około 100 km na północny zachód od Los Angeles.

Znajdź zakwaterowanie blisko Camarillo Premium Outlets, w Kalifornii.

Tanie zakupy w Los Angeles

Oprócz outletów, które oferują olbrzymie upusty na markowych produktach, jednak zazwyczaj ze starszych kolekcji, lub, czasami, także posiadających nieznaczne wady fabryczne, w Los Angeles znaleźć można także sklepy sprzedające aktualne kolekcje i pełnowartościowe produkty w atrakcyjnych cenach.

Ross sklep USA

Ross – markowe produkty w przystępnej cenie.

Poniżej, lista sklepów znanych z przystępnych cen markowych produktów (klikając na nazwę przeniesiesz się na stronę internetową danej sieci; tam sprawdzić możesz lokalizację/adres na terenie Los Angeles):

Czytaj także:

Zarezerwuj atrakcje w Los Angeles