Wycieczki w Los Angeles z GetYourGuide

Nie masz pomysłu na zwiedzanie Los Angeles? Być może odwiedziłeś już wszystkie sztandarowe atrakcje Miasta Aniołów, a nadal czujesz niedosyt?

Sprawdź ofertę pieszych wycieczek dostępnych na portalu GetYourGuide. To, jedno z najprężniej rozwijających się obecnie internetowych biur podróży współpracuje z wieloma sprawdzonymi operatorami turystycznymi w danej lokalizacji. Szeroki wachlarz dostępnych, i przystępnie opisanych usług może stanowić źródło inspiracji w planowaniu podróży.

centrum Los Angeles

Zwiedzaj Los Angeles z GetYourGuide.

Oferty GetYourGuide w Los Angeles obejmują zarówno wycieczki o zróżnicowanej tematyce – piesze i autobusowe – po mieście i okolicach, jak i odwiedziny w parkach rozrywki i innych atrakcjach. Niekwestionowalną zaletą rezerwacji poprzez GetYourGuide jest możliwość anulowania wybranego programu na 24 godziny przed jego planowanym początkiem i uzyskanie pełnego zwrotu wpłaconych środków.

Poniżej, zaledwie kilka pomysłów na piesze wycieczki w Los Angeles (dostępnych w chwili powstawania tego artykułu).

Sprawdź aktualną ofertę GetYourGuide w Los Angeles:

Wycieczki w Los Angeles: słynne dzielnice i domy celebrytów

Trasa wycieczki otwartym busem wiedzie przez najbardziej emblematyczne dzielnice miasta oraz w pobliżu domów wielu amerykańskich sław, nie tylko ze świata filmu. Ceny całodziennej wycieczki zaczynają się od $118 od osoby.

wycieczki w Los Angeles

Całodzienna wycieczka w Los Angeles w ofercie GetYourGuide.

Napis Hollywood i najlepsze miejsca do zdjęć w Los Angeles

Zrobienie dobrego zdjęcia z gigantycznym napisem Hollywood wcale nie jest tak proste, jak to się wydaje. Nieocenioną pomocą w tym okaże się lokalny przewodnik. Podczas trwającej ok. 2.5h wycieczki, w cenie $25/os, wskaże on jej uczestnikom także inne miejsca idealnie nadające się do pamiątkowych zdjęć.

napis Hollywood

Znak Hollywood – symbol amerykańskiego przemysłu filmowego.

Wycieczka z przewodnikiem po studiach Warner Bros

Poznaj kulisy powstawania niektórych z najpopularniejszych amerykańskich produkcji telewizyjnych, w tym seriali Friends, czy Big Bank Theory.

wycieczka Warner Bros

Zdjęcie na planie zdjęciowym ”Przyjaciół”? To jedna z wielu atrakcji wycieczki po studiach Warner Bros.

Cena 3-godzinnej wycieczki w niewielkiej grupie wynosi $69 od osoby. W przeciwieństwie do wycieczek wykupionych bezpośrednio na stronie Warner Bros., oferta Get YourGuide podlega refundacji.

Zobacz także: